1.ULUSAL AİZANOİ SERAMİK-ÇİNİ YARIŞMASI ÇİNİ KATEGORİSİ ÖN ELEME SONUÇLARI

Ön elemeyi geçen çalışmaların 12-23 Şubat 2024 tarihleri arasında yarışma katılım formu ve öğrenci belgesi ile birlikte Ayşe Gümüş adına Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Evliya Çelebi Yerleşkesi Tavşanlı Yolu 10. KM Kütahya / Türkiye adresine elden yada kargo yolu ile ulaştırılması beklenmektedir. Formun eksiksiz doldurulması ve iletişim bilgilerin kontrol edilmesi önemlidir.

  1. Abdullah Işık: Tavus.ı Cennet
  2. Ayşe Nazikar Karahan: Yadigar
  3. Ayşegül Karaca: Yeniden Doğuş
  4. Beyzanur Gürkan: Doğayı Düşünmek
  5. Burçak Baysal: Kaygı Bozukluğu
  6. Cemile Küçük Baskı: Rumilerin Mavilerle Dansı
  7. Dila Uzun:Amorf
  8. Duygu Şahin: Anadolu Güzellikleri
  9. Elif Feyza Dağlı: Hasbihal
  10. Elvan Avşar Güney: Kayboluş
  11. Emine Başyiğit: Dönence
  12. Emine Çetin: Sihirli Mavi
  13. Faruk Kırlı: Cumhuriyet
  14. Fatma Yeşil: Arkas’ın Gözünden Aizanoi
  15. Fatma Yeşil: Pençlerin Döngüsü
  16. Feyzanur Şahiner: Nasrettin Hoca Göle Maya Çalıyor
  17. Gülay Ertuğrul: Alem ül Hayat
  18. Habibe Durmuş: İz
  19. Hazel Yazıcıoğlu: :Oyun Oynayan Aizonai çocukları
  20. Hazel Yazıcıoğlu: Bambaşka
  21. Hülya Sadoğlu:Aizonai de Mavi Düş
  22. Hülya Sadoğlu:Düş-i Rânâ
  23. Meltem Kargün Tulunay: Yansıma
  24. Meryem Beğen: Nevbahar
  25. Nigar Kaynar: Al ve Mavi
  26. Nigar Kaynar: Çini tabak
  27. Nisanur Kara: Aizanoi
  28. Nuray Sözkesen: Çiftbaşlılık
  29. Nurcan Gürel: Bulut
  30. Nurcan Gürel: Kabül
  31. Ömür Erdoğan: Merhamet
  32. Öznur Sarı: Zaman Tüneli
  33. Sude Ayvaz: Siluet
  34. Yasemin Güngör Kahraman :Ab-ı Hayat
  35. Yasemin Güngör Kahraman:Gönül Bahçesi
  36. Zerrin Adalet Yücel:Baharda Laleler
  37. Zeynep Sude Cica: Döngü
  38. Zeynep Şenol: :Penkalas’tan Kocaçay’a

      Not: Aday listesi alfabetik olarak sıralanmıştır.

Did you like this? Share it!

0 comments on “1.ULUSAL AİZANOİ SERAMİK-ÇİNİ YARIŞMASI ÇİNİ KATEGORİSİ ÖN ELEME SONUÇLARI

Comments are closed.