1.ULUSAL AİZANOİ SERAMİK-ÇİNİ YARIŞMASI SERAMİK KATEGORİSİ ÖN ELEME SONUÇLARI

Ön elemeyi geçen çalışmaların 12-23 Şubat 2024 tarihleri arasında yarışma katılım formu ve öğrenci belgesi ile birlikte Ayşe Gümüş adına Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Güzel Sanatlar Meslek Yüksekokulu Evliya Çelebi Yerleşkesi Tavşanlı Yolu 10. KM Kütahya / Türkiye adresine elden yada kargo yolu ile ulaştırılması beklenmektedir. Formun eksiksiz doldurulması ve iletişim bilgilerin kontrol edilmesi önemlidir.

  1. Ahmet Levent Haydaroğlu: Zaman Aşımı
  2. Aysima Köseoğlu: Lalelerin Dokunuşu
  3. Ayşegül Konakçı: Primis
  4. Ayşegül Konakçı:Bereket
  5. Ayşenur Yazıcı: Sarı Bez
  6. Başak Bayram: Bereket
  7. Berfin Toprak: Şahmeran
  8. Beyza Nur Macit: Geçmişin Aynası
  9. Beyza Usta: Yansıma
  10. Büke Tozlu: Her Şeye Rağmen Yıldızlara Bakmaya Devam Et Guennol
  11. Ecem Sarı: Kırık Kalpler
  12. Elif Feyza Dağlı:Okyanusya
  13. Emine Başeğit: Hayat Döngüsü
  14. Enhar Yıldırım: Anadolu Mirasları
  15. Esra Alkılıç: Anadolu Patiklerinin Dili
  16. Esra Öztürk Razi: Miras
  17. Ezgi Genç Karaman: Kadın Başlı Kuş
  18. Ferit Cihat Sertkaya:Megaron Structure
  19. Gizem Çakmak: Doya Doya
  20. Gizem Zehra Arslan: Gezi Defterim
  21. Görkem Çakıroğlu:Erato
  22. Gülay Bozdağ: Sunak
  23. Hale Kil: Kabul
  24. Halil İbrahim Çakmak: Prġapos
  25. Handenur Bartın: Koyunların Sarmalı
  26. Hatice Kara: Macellum
  27. Haticenur Yılmaz: Yakarış
  28. Hilal Küçük: Tarihe Değen Işıklar
  29. İlayda Oğur: İsimsiz
  30. İlyas Arapoğlu: Bellek
  31. Kamer Erdoğan :Selçuk Kuşunun Rumilerle Dansı
  32. Melis Baloğlu : Desmos
  33. Meryem Cineviz: Açılan Sandık
  34. Metin Ertürk: Birey
  35. Metinhan Kuruoğlu: Aizanoi Testisi
  36. Nigar Kaynar: Türk izleri ve Turna
  37. Nurten Gökçe: Aizonai Antik Kenti
  38. Ömür Erdoğan: :Farklı Medeniyetlerin Uyumu
  39. Pınar Altınçubuk: Erato
  40. Pınar Altınçubuk: Göremediklerimiz
  41. Recep Tokat:Çeşmi Bülbül
  42. Reyhan Yıldırım: Anadolu
  43. Reyhan Yıldırım: Anahtarlar
  44. Rıdvan Altın: Yenilenme
  45. Semra Karataş: Şikeste-İ Hâk
  46. Sercan Filiz: Hikmet
  47. Sercan Filiz: Kudret
  48. Sevde Nur Özkan: :Maido
  49. Simay Aydın : Kibele
  50. Şenay Mahmutçeboğlu: Keşif
  51. Tuba Marmara: Ege nin Rüzgarı
  52. Tuğçe Makarnacı: Ab-ı Hayat
  53. Tuğçe Makarnacı: Seksek
  54. Yıldız Küçüksu: Damga
  55. Zekiye Nur Dağsever: Kültür Biziz
  56. Zuhal Kurt: Köprü
  57. Zuhal Kurt: Mavi

      Not: Aday listesi alfabetik olarak sıralanmıştır.

Did you like this? Share it!

0 comments on “1.ULUSAL AİZANOİ SERAMİK-ÇİNİ YARIŞMASI SERAMİK KATEGORİSİ ÖN ELEME SONUÇLARI

Comments are closed.